شنبه ۱۸ اردیبهشت ۰۰

ترجمه تخصصی متون روانشناسی

ترجمه متون و مقالات روانشناسیرشته روان شناسی مانند دیگر رشته ها، زبان تخصصی مربوط به خود را دارد. بنابراین عبارات و اصطلاحات مربوط به این رشته نیز تخصصی هستند و بدون داشتن دانش کافی در مورد این اصطلاحات، ترجمه متون و مقالات روانشناسی بسیار سخت خواهد بود. در صورتی که کلمات و اصطلاحات روان شناسی موجود در متن، تحت اللفظی و یا اشتباه ترجمه شوند، ممکن است ترجمه مقاله روانشناسی جنبه علمی خود را از دست بدهد و یا مفهوم مقاله تغییر کند.مترجمین رشته روانشناسی، کارشناسان و متخصصین برای جلوگیری از این اشتباه، چندین بار متن ترجمه شده را مورد ارزیابی قرار می دهند. سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه با داشتن مترجمین و متخصصین تخصصی رشته روانشناسی همواره سعی کرده است رضایت مشتریان خود را جلب کند و ترجمه ای با کیفیت وشایسته به کاربران خود ارائه دهد.

مترجمین روانشناسی سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه در گرایش های مختلف این رشته، روان شناسی کودک، روان شناسی خانواده، روان شناسی رفتاری و غیره تخصص دارند و به خوبی با اصطلاحات تخصصی هر یک از این حوزه ها آشنایی دارند. به علاوه، مترجم متن شما با نوع متن و سبک نوشتاری نشریات داخلی و خارجی مختلف آشناست و با توجه به سبک نوشتاری آن نشریات مقالات روانشناسی شما را ترجمه می کند. بعد از ترجمه تخصصی مقاله روانشناسی، نوبت به ارزیابی و ویرایش می رسد. یک متن ترجمه شده، هر چقدر که کیفیتی عالی داشته باشد. بدون انجام ویرایش به دست مشتری نخواهد رسید. بنابراین متن ترجمه مقاله روانشناسی شما با حداقل خطای ممکن به شما تحویل داده می شود. 
نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله روانشناسی

  1. ثبت نام فرمایید.
  2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
  3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
  4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.

Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-تخصصی-متون-روانشناسی2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image