یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹

سایت ترجمه مقاله حسابداری

ضرورت ترجمه تخصصی مقالات حسابداري و مالیبدیهست که رشته حسابداري با امور مالی مرتبط است و کوچکترین اشتباه در یک ترجمه تخصصی حسابداري و ارائه اطلاعات اشتباه می تواند خسارت هاي مالی به بار آورد. متون و مقالات علمی و دانشگاهی رشته حسابداري شامل کلمات تخصصی زیادي است و ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی حسابداري که شامل ترجمه مقاله علمی و ترجمه کتاب در گرایش هاي مختلف حسابداري و حسابرسی است نیازمند استفاده از مترجم تخصصی حسابداري است که تحصیل کرده رشته حسابداري باشد و توانایی ترجمه و تفسیر دقیق کلمات تخصصی حسابداري را داشته باشد. این مساله، هنگام ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حسابداري اهمیت بیشتري پیدا می کند زیرا معمولا کسانی که قصد ترجمه یک مقاله فارسی به انگلیسی در رشته حسابداري را دارند تمایل به چاپ مقاله خود در ژورنال هاي بین المللی این رشته مانند The Accounting Review و Journal of Accounting Research دارند بنابراین این نوع ترجمه، باید توسط مترجم تخصصی حسابداري که تجربه چاپ مقاله در ژورنال هاي بین المللی حسابداري را دارد انجام شود.


در مانا ترجمه می توانید براي ترجمه تخصصی مقالات حسابداري خود از تخصص و تجربه مترجمین تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتري رشته حسابداري و حسابرسی به صورت 24 ساعته و آنلاین با هزینه اي معقول و با کیفیت عالی بهره مند شوید.دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداري در مانا ترجمه

دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداری مانا ترجمه، از ده ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف حسابداري تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به دپارتمان ترجمه تخصصی حسابداري، آزمون مترجمی مانا ترجمه در گرایش مورد نظر را گزرانده  و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حسابداري را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند و توانایی ترجمه متون حسابداري در حوزه هاي مختلف من جمله حسابداري دولتی، حسابداري عمومی، حسابداري صنعتی و حسابداري مالیاتی، حسابداري بیمه و بانک و ... را دارا هستند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط مرکز خدمات ترجمه انلاین مانا ترجمه تضمین و پشتیبانی می شود.
چگونگی انجام ترجمه تخصصی حسابداري در مانا ترجمه

جهت استفاده از خدمات ترجمه تخصصی حسابداري در مانا ترجمه، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت این مرکز ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت رایگان قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصی است، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی حسابداري را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی حسابداري می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم، و پرداخت نهایی هزینه سفارش ترجمه، فایل ترجمه به صورت تایپ شده (براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود) در پنل مشتري قابل دانلود است.خدمات ترجمه تخصصی مقالات حسابداری در گرایش هاي زیر در مرکز خدمات ترجمه آنلاین مانا ترجمه ارائه می گردد:

 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري عمومی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري صنعتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري مالیاتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري بانکها
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابداري بیمه
 • ترجمه تخصصی مقاله علوم حسابداري دولتی
 • ترجمه تخصصی مقاله حسابرسی
 • ترجمه تخصصی کتاب هاي حسابداري
 • ترجمه تخصصی پایان نامه حسابداري
 • ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه حسابداري


مزایاي سفارش ترجمه تخصصی مقالات حسابداري در وبسایت مانا ترجمه:

 1. کیفیت عالی
 2. پرداخت اقساطی هزینه
 3. دریافت بخش به بخش متن ترجمه شده
 4. پشتیبانی 72ساعته و امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 5. قیمت گذاري رایگان سفارش
 6. انتخاب مترجم دلخواه توسط کاربر (سفارش دهنده)
برای ثبت سفارش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی حسابداری برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/سایت-ترجمه-مقاله-حسابداری1.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image