سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹

ترجمه مقاله حقوق

ترجمه تخصصی رشته حقوق حقوق دانشی است که به تحلیل و تفسیر قواعد حقوقی می‌پردازد و یکی از مهمترین  شاخه‌های علوم اجتماعی است که به مطالعه قواعد حاکم بر روابط میان اشخاص (حقیقی و حقوقی) در جامعه می‌پردازد.


کسی که در ‌رشته‌ی حقوق تحصیل می کند  باید دارای مهارت‌های مثل  داشتن دانش کافی در مورد مسائل حقوقی، درک تجارت و کسب و کار و مهارت های  لازم برای تحقیق و پژوهش در مسائل حقوقی و ... باشد. رشته‌ی حقوق رشته‌ی بسیار وسیع و گسترده ای است که می‌تواند در زمینه های مختلفی مانند کسب و کار، حقوق بین الملل، تجارت، روابط بین الملل، حقوق جزا، و .... برای همه ی افراد جامعه مفید باشد.دانشجویانی که میخواهند در زمینه حقوق پیشرفت کنند نباید فقط به کتب دانشگاهی خود اکتفا کنند باید همیشه در حال مطالعه کتب و مقالات و بروشورهای چاپ شده در سایر کشورها و ملیت ها باشند و همیشه اطلاعات حقوقی خود را بروزرسانی کنند. مقالاتی که در مجلات معتبر چاپ می شوند اغلب به زبان رسمی دنیا یعنی زبان انگلیسی هستند. 

برای ترجمه ی مقالات رشته حقوق مترجم باید هم در آن زمینه تخصص داشته باشد و هم بر زبان انگلیسی و زبان مادری خود مسلط باشید. مترجمان متخصص مانا ترجمه هم در رشته ی حقوق تخصص دارند و هم بر زبان انگلیسی مسلط هستند. مانا ترجمه کتب و مقالات و بروشور ها و اسناد رسمی و حقوقی شما را با کمترین هزینه و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می دهد.

شما حقوقدانان و دانشجویان عزیز می توانید با اطمینان کامل  مقالات خود را به دستان ماهر مترجمان ما بسپارید و ترجمه ای کامل و بدون هیچ ابهامی تحویل بگیرید.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله رشته حقوق

  1. ثبت نام فرمایید.
  2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
  3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
  4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.
Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-حقوق5.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image