دوشنبه ۱۰ آذر ۹۹

ترجمه مقاله پزشکی

ترجمه تخصصی متون و مقالات پزشکیمتون پزشکی اکثراٌ بسیار تخصصی هستند و مملو از واژگان تخصصی بسیار می باشند که به علت عدم وجود این واژگان در زمینه های دیگر نیازمند ترجمه تخصصی بسیار دقیق با داشتن دانش تخصصی ترجمه مقاله پزشکی می باشند.

ترجمه از جمله خدماتی است که بسیاری از دانشگاهیان و اصحاب کسب و کار در مسائل حرفه‌ای خود با آن سروکار دارند. بسیاری از اساتید و دانشجویان، وقت کافی برای ترجمه مقالات خود در اختیار ندارند و نیازمند استفاده از خدمات ترجمه مقاله، ترجمه دانشجویی و ترجمه تخصصی می‌باشند. ترجمه متون و مقالات پزشکی نیز نیاز به دقت، دانش فنی و همچنین نیاز به سطوح مختلف کنترل کیفیت دارد.
ترجمه در واقع همان تسهیل‌گر جاده ارتباطی بین تمام پزشکان جهان است. اگر می‌خواهید در این علم پیشرفت کنید ناگزیر از دانستن مهم‌ترین تغییرات در این علم هستید و باید سری به مقالات و ژورنال‌های پزشکی روز دنیا بزنید. با این حال مشغله کاری پزشکان تا حدی است که دیگر فرصتی برای ترجمه برایشان نمی‌گذارد؛ پس چه بهتر که کار ترجمه تخصصی متون پزشکی خود را به حرفه‌ای آن بسپارند تا با کیفیت عالی آن را تحویل بگیرند، در حالی که هیچ زمانی برای آن اختصاص نداده‌اند. ترجمه دقیق متون و مقاله های علمی در حوزه پزشکی، یعنی مواجه شدن با اصطلاحات پزشکی که خود به تنهایی یکی از پیچیده ترین و متناقض ترین بخش ها در هر زبانی می تواند باشد. ترجمه مقال در این زمینه باید با دقت بسیار بالا و با کمترین اشتباه و به دور از حواس پرتی انجام شود.

دانشجویان رشته های پزشکی دائماً باید اطلاعات خود را به کمک منابع معتبر علمی بروز کنند. همچنین با توجه به این که سرعت پژوهش و لزوم انجام پژوهش های نوین در علوم پزشکی بسیار زیاد می باشد، لذا اطلاع از منابع و مقالات تخصصی جدید یکی از ملزومات محققین و دانشجویان این رشته می باشد. برای ترجمه مقاله پزشکی، شما باید با فرهنگ هر دو کشور مبدأ و مقصد آشنایی داشته باشید، همچنین باید با جدیدترین دستاوردها و اصطلاحات پزشکی نیز آشنایی کامل داشته باشید. تمامی مترجمین پزشکی ما بسیار مجرب، دارای سطوح پیشرفته تحصیلی، آموزش دیده حرفه ای و متخصص ترجمه می باشند. ما تجربه زیادی در زمینه ترجمه مقالات پزشکی در زمینه های مختلف پزشکی داریم.سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه، خدمات ترجمه را در تمامی زمینه های پزشکی از فرم های ساده بیمارستان تا مطالعات پیچیده بالینی، خدمات ترجمه به بیمارستان ها، پزشکان، بیماران، آژانس های بیمه، شرکت های داروسازی، تولید کنندگان دستگاه های پزشکی و جراحی یا هر کسی که نیاز به ترجمه دقیق دارد را ارائه می دهد. مانا ترجمه با در اختیار داشتن یک تیم متخصص از زبان شناسان پزشکی ارائه دهنده انواع خدمات ترجمه پزشکی است. برای اطمینان از ترجمه های دقیق مقالات و اسناد پزشکی شما، تمامی مترجمان مؤسسه دارای تخصص موضوعی و سابقه بالا در این زمینه می باشند. به شما پیشنهاد می دهیم ترجمه مقاله پزشکی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی خود را به ما بسپارید تا در اولین فرصت و بهترین کیفیت به شما تحویل داده شود.زمینه های ترجمه تخصصی پزشکی در مانا ترجمه: 

 • ترجمه تخصصی پزشکی
 • ترجمه تخصصی دندانپزشکی
 • ترجمه تخصصی دامپزشکی
 • ترجمه تخصصی کاردرمانی
 • ترجمه تخصصی بینایی سنجی
 • ترجمه تخصصی فیزیوتراپی
 • ترجمه تخصصی مامایی
 • ترجمه تخصصی پرستاری
 • ترجمه تخصصی هوشبری
 • ترجمه تخصصی اتاق عمل
 • ترجمه تخصصی گفتار درمانی
 • ترجمه تخصصی شنوایی سنجی
 • ترجمه تخصصی تغذیه
 • ترجمه تخصصی علوم آزمایشگاهی
 • ترجمه تخصصی بیوتکنولوژی
 • ترجمه تخصصی داروسازینحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله رشته پزشکی

 1. ثبت نام فرمایید.
 2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
 3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
 4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.
Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-پزشکی7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image