جمعه ۰۳ بهمن ۹۹

ترجمه مقاله رشته مکانیک

ترجمه تخصصی متون مکانیکمهندسی مکانیک شاخه‌ای از مهندسی است که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. مهندسی مکانیک نقش مهمی در بالا بردن امنیت زندگی، بهبود کیفیت زندگی و ایجاد نشاط اقتصادی ایفا می‌کند. مهندسی مکانیک یکی از قدیمی‌ترین و جامع ترین رشته‌های مهندسی است به این دلیل که دربرگیرنده تمام علوم و فنونی است که با تولید، تبدیل و استفاده از انرژی، ایجاد و تبدیل حرکت و انجام کار و همچنین طراحی و کنترل سیستم های مکانیکی، حرارتی و سیالاتی مرتبط می باشد. هدف این رشته آن است که با توجه به نتایج بررسی‌های خود، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد. گرایش‌های عمومی رشته مکانیک: 

 • مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات
 • مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات 
 • مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید 
گرایش‌های تخصصی رشته مکانیک: 

 • مهندسی مکانیک گرایش خودرو
 • مهندسی مکانیک گرایش هوافضا
 • مهندسی مکانیک گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی
 • مهندسی مکانیک گرایش بیومکانیک
 • مهندسی مکانیک گرایش مکاترونیک
 • مهندسی مکانیک گرایش سیستم‌های انرژی
 • مهندسی مکانیک گرایش صنایع نظامیامروزه با توجه به تخصصی شدن علوم در زمینه های مختلف، نیاز به ترجمه تخصصی بیش از پیش احساس می شود. علاوه بر این گسترش فناوری و چندشاخه شدن برخی علوم در گرایش های مختلف نیز لزوم تسلط بر حوزه تخصصی متن مورد ترجمه را به همراه دارد. در حقیقت میتوان گفت ترجمه تخصصی در بهترین حالت می بایست توسط مترجمی انجام شود که در زمینه مربوطه تخصص داشته و بر آن کاملاً مسلط باشد. ترجمه مقاله مکانیک نیازمند داشتن اطلاعات وسیع و تجربه کافی در زمینه ترجمه تخصصی رشته مکانیک و آگاهی از مفاهیم گسترده این رشته علاوه بر داشتن سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی است. دلیل این امر گستردگی مطالب این رشته و دشواری متونی است که دانشجویان مکانیک در طول تحصیل خود ملزم به یادگیری آنها هستند. متون مقاله مکانیک مملو است از اصطلاحات پیچیده و دست یافتن به ترجمه‌ای روان و صحیح از مقالات مهندسی مکانیک علاوه بر داشتن تسلط کافی بر زبان انگلیسی، نیازمند دانش و شناخت کافی از رشته مکانیک است.  یکی از خدماتی که سایت مانا ترجمه ارائه می دهد ترجمه تخصصی مقالات مهندسی مکانیک می باشد. سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه با شناخت کامل اهمیت و نیاز به ترجمه تخصصی، حساسیت ها و تکنیک های رسیدن به ترجمه ای کامل و مورد تأیید جامعه علمی و دانشجویی کشور، در خدمت این قشر فرهیخته بوده و بدین منظور سعی شده فرآیند ترجمه تخصصی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به سرانجام برسد.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله رشته مکانیک

 1. ثبت نام فرمایید.
 2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
 3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
 4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-رشته-مکانیک5.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image