یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹

ترجمه مقاله رشته مدیریت بازرگانی

ترجمه تخصصی مقاله مدیریت بازرگانیمدیریت بازرگانی می تواند به عملکرد بوروکراتیک یا مدیریت روتین امور اداری، که معمولاً بیشتر درونی و واکنشی است اشاره داشته باشد. به طور کلی، مدیران بازرگانی برای دستیابی به اهداف تجارت سازمان، در یک مجموعه مشترک از امور شرکت می کنند. از طرف دیگر، مدیریت بازرگانی، به طور خاص با جنبه های فنی و عملیاتی یک سازمان مرتبط و از عملکردهای اجرایی یا استراتژیک یک مجموعه است. ترجمه مقالات مدیریت بازرگانی نیازمند تخصص و دقت بالایی است چرا که تمام مقالات این حوزه روی تجارت و مدیریت بر فعالیت های تجاری تمرکز دارد.
 
مقالات مدیریت بازرگانی به چگونگی کنترل سود، سرمایه، هزینه و استفادهٔ بهینه از امکانات موجود می‌پردازد. می‌توان گفت که هدف از ترجمه مقالات مدیریت بازرگانی آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان‌های بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مرتبط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه‌حل‌های مختلف در مورد هر مسئله، تصمیم‌گیری و اجرای تصمیمات می‌باشد.
 


ترجمه مقالات مدیریت بازرگانی برای دانشجویانی تعریف می شود که به دنبال آموزش های با کیفیت در زمینه های مشاغل و سازمان های دولتی، در سطح ملی و بین المللی هستند.
 
از طریق ترجمه مقاله مدیریت بازرگانی، دانش آموختگان، دانش، مهارت و توانایی های لازم را برای حل مسئله در مشاغل آینده خود کسب می کنند.
 
درجه لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی، در سطح بین المللی بسیار رقابتی است و می تواند به صورت دو زبانه، انگلیسی و اسپانیایی باشد و دانشجویان را به تحصیل در خارج از کشور از طریق توافق نامه های دانشگاه های درجه یک اروپا و آمریکا، سوق دهد.
 
مدیریت بازرگانی شامل کلیه جنبه های نظارت و مدیریت بر فعالیت های تجاری است. از دیدگاه مدیریت، زمینه هایی را نیز شامل می شود که شامل حسابداری، امور مالی، مدیریت پروژه و بازاریابی است.در ترجمه مقالات مدیریت بازرگانی اشاره دقیق به اداره یک تجارت اهمیت بالایی دارد و شامل عملکرد یا مدیریت عملیات تجاری و تصمیم گیری و همچنین سازماندهی کارآمد افراد و سایر منابع جهت هدایت فعالیت ها به سمت برنامه ها و اهداف مشترک است. به طور کلی، “مدیریت” به عملکرد گسترده تر کنترل امور، از جمله امور مالی ، مدیریت پرسنل و سرویس MIS اشاره دارد.ترجمه مقالات کارشناسی مدیریت بازرگانی

لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA, B.B.A., B.Sc.)، مدرک کارشناسی در تجارت و مدیریت کسب و کار است. این مدرک همچنین مهارت های عملی، مدیریتی و ارتباطی دانش آموخته و توانایی تصمیم گیری در کسب و کار را توسعه می دهد. بسیاری از برنامه ها شامل آموزش و تجربه عملی، در قالب پروژه های سازمانی، کارآموزی، بازدیدهای صنعتی و تعامل با متخصصان صنعت هستند. ترجمه مقالات کارشناسی با دقت بالایی باید انجام شوند تا دانشجویان دچار سردرگمی نشوند.ترجمه مقالات کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA, M.B.A.) : در مقطع کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی با تمرکز ویژه در مدیریت است. مدرک MBA در اوایل قرن بیستم در ایالات متحده سرچشمه گرفت که کشور صنعتی شد و شرکت ها به دنبال رویکردهای علمی در مدیریت بودند. دوره های اصلی یک برنامه MBA زمینه های مختلف تجاری از جمله حسابداری، امور مالی، بازاریابی، منابع انسانی و عملیات را به روشی که بیشترین اهمیت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی مدیریت دارند، در بر می گیرد. در ترجمه مقالات کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بحث مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت انجام شود.ترجمه مقالات دکترای مدیریت بازرگانی

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA, D.B.A., DrBA.): دکترای پژوهش بر اساس مطالعات و تحقیقات پیشرفته در زمینه مدیریت بازرگانی ارائه می شود. DBA یک مدرک پایانی در مدیریت تجارت است و معادل دکترای مدیریت بازرگانی است. دکترا در مدیریت بازرگانی بالاترین مدرک دانشگاهی اعطا در این زمینه مدیریت کسب و کار است.
 
یک شکل جدیدتر از دکترای مدیریت، دکترای مدیریت DM ،D.Mgt  یا DMan است. این یک مدرک دکترا است که به فردی اعطا می شود که از طریق مطالعه و تحقیقات پیشرفته در علم کاربردی و تمرین حرفه ای مدیریت، آموزش دیده است. این دکترا شامل تخصص در نگرانی های اجتماعی و مدیریتی در جامعه و سازمان ها است. ترجمه مقالات دکترای مدیریت بازرگانی روی مطالعات و تحقیقات پیشرفته در تجارت تمرکز دارد و تخصص در این زمینه نیازمند ارائه اطلاعات دقیق و جامع است.مشخصات کارشناس مدیریت بازرگانی

باید مسئولیت پذیر باشید و توجه داشته باشید که کار روزانه کاری است که به اهداف و بالا بردن سطح کسب و کار شما مرتبط است. شما باید درمورد همه ایده های جدید که در این زمینه هست آماده باشید. کنجکاوی و پویایی، شما باید یک کارآفرین باشید، مایل به کشف جنبه های جدیدی از خود باشید.
 
دانش به دست آمده در دوره دبیرستان یا مطالعات مشابه برای شروع دوره لیسانس مدیریت بازرگانی ضروری خواهد بود. توصیه می شود دانشجویان از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

 • استدلال عددی، سهولت محاسبات عددی.
 • استدلال منطقی،توانایی درک روابط تجاری و تأثیرات آنها.
 • استدلال انتزاعی، توانایی فاصله نگرفتن از مسائل، بنابراین ما می توانیم به بینشهایی دست یابیم که حل آن را ممکن می سازد.
 • تمرکز،توانایی تمرکز بر روی یک فعالیت خاص.مشخصات کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی

هدف کلی کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی آموزش افرادی است که قادر به ایجاد مشاغل خود هستند. همچنین قادر به ایفای هر نوع نقشی در زمینه رهبری و مدیریت در شرکت ها یا سایر آژانس های عمومی یا خصوصی می باشند. برای تحقق این هدف، دانشجویی که مدرک دانشگاهی در رشته مدیریت بازرگانی را تمام می کند، می تواند با استفاده از دانش، مهارت ها و نگرش های لازم در زمینه تحصیل در مدیریت بازرگانی، به هر مشکلی در مدیریت کسب و کار پاسخ دهد.
 
بر اساس این هدف، مشخصات کلی فارغ التحصیل در رشته مدیریت بازرگانی به شما اجازه می دهد:

 • ابتکار در تجارت
 • مدیریت و اداره شرکت ها یا سایر موسسات دولتی یا خصوصی
 • همکاری در هر زمینه عملیاتی یک سازمان
 • مشکلات را در جهت و مدیریت حل کنید
 • انجام مشاوره های تجاری

دانش آموختگان مدیریت بازرگانی میتوانند به صورت تخصصی وارد حوزه های زیر شوند
:
 • مدیریت حسابداری مالی
 • مدیریت سازمانی
 • مدیریت بازاریابیبازارکار مدیریت بازرگانی

پس از اتمام دوره مدیریت بازرگانی BBA ، بازار کار برای این افراد عموما زیاد است. با این حال، نامزدها همچنین می توانند فرصتهای شغلی در زمینه های مختلفی مانند بانکداری، زیرساخت های شهری و مدیریت املاک و مستغلات، مشاوره های تجاری، تبلیغات، تولید و یا بخش های دولتی را انتخاب کنند. برخی از فرصت های شغلی به شرح زیر است:

مدیریت منابع انسانی: مسئولیت یک مدیر اجرایی منابع انسانی شامل تضمین اجرای استراتژی ها، روش ها و برنامه های منابع انسانی است و اهداف سازمان مطابق با معیارهای کارآمد، پیش نیازها و قوانین اداری مدیریت است. همچنین برنامه ریزی، مشاوره در مورد استراتژی های منابع انسانی و نظارت بر فعالیت های دارایی انسانی مانند ثبت نام و پرداخت مسئولیت اصلی یک مدیر منابع انسانی است. متوسط حقوق و دستمزد مدیر منابع انسانی ۴ لس به بالا و بالاتر است

مجری بازاریابی: یک اجرا کننده بازاریابی اظهارات رسمی را ایجاد می کند و مسئول ارتقاء محصولات سازمان، انجام و تجزیه و تحلیل یک تحقیق رقابتی و تعیین اهداف  انتظارات و نتایج برای برنامه های بازاریابی است.

مدیر بازاریابی: یک مدیر بازاریابی با مدیران محصول همکاری می کند و هدف از اجرای برنامه های جدید / اصلاح شده برای ایجاد استراتژی های بهبود یافته است. تدوین مطالعات تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل یافته های آنها ، استفاده بهینه از برنامه ها و کمپین های بازاریابی برای محصولات و خدمات سازمان از وظایف یک مدیر بازاریابی است.

مدیر اجرایی فروش: مدیر فروش موظف است استراتژی هایی را برای افزایش درآمد فروش شرکت و گسترش پایه شرکت در بازار طراحی و پیاده سازی کند.

مدیر پژوهش و توسعه (R&D): یک مدیر تحقیق و توسعه برنامه های تحقیق و توسعه سازمان را به منظور پاسخگویی به نیازهای سازمان هدایت و مدیریت می کند. اندازه گیری دامنه پروژه های تحقیقاتی و اطمینان از تحویل به موقع آنها در بودجه تعیین شده ، نقش یک مدیر تحقیق و توسعه است.

امروزه شاخه مدیریت بازرگانی در بسیاری از کشورها و از جمله ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در کنترل سود، سرمایه و هزینه های سازمان یا شرکت تاثیرگذار است و از این رو مقالات ISI بسیاری در ژورنال های مختلف به ثبت رسیده است و میتواند برای افرادی که در این حوزه قصد کار کردن یا تحصیل را دارند، راهنمای خوبی باشند. سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه، ترجمه مقالات مدیریت بازرگانی را در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با دقت بالا توسط متخصصین این حوزه انجام میدهد.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله مدیریت بازرگانی

 1. ثبت نام فرمایید.
 2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
 3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
 4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.
برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مدیریت بازرگانی برروی


 کلیک کنید


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-رشته-مدیریت-بازرگانی8.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image