یکشنبه ۲۸ شهریور ۰۰

ترجمه مقاله تخصصی رشته معماری


ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مهندسی معماری


کسی که طراح و سازنده بناها و ساختمان ها می باشد، مهندس معمار است. مهندس معمار، نقشه های ساختمان های جدید و برنامه بازسازی و محافظت از ساختمان های قدیمی را طراحی می کند. همچنین کارمهندس معمار طرح ریزی ترکیب و نحوه قرار گیری مجموعه ای از ساختمان ها و فضاهای اطراف آنها نیز می باشد. او این کارها را با تکیه بر علم مهندسی، ذوق هنری و شناختی که از فرهنگ، آداب و رسوم، جغرافیای انسانی و طبیعی محل مورد نظر خود دارد، انجام می دهد.

پژوهش و مستند سازی علمی، یکی از ارکان اساسی پیشرفت و توسعه یک جامعه می باشد که نیازمند تبادل تجربیات، نوآوری ها و یافته های جدید علمی است. در اکثر کشورهای توسعه یافته، این  مهم با جهت دهی به سمت زمینه های کاربردی و مورد نیاز جامعه، زمینه توسعه آن کشور را فراهم می نماید.

منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید در واقع حاصل فعالیت‌های پژوهشی است که انجام می‌گیرد. پژوهش در هر موضوع، به هر گونه و در هر سطحی که انجام شود، تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه دانش موجود درباره موضوع‌هایی است که با آنها سروکار داریم. پژوهش کوششی است برای یافتن بهترین راهکار‌های ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه‌های زندگی. تمامی پژوهشگران نیازمند آگاهی از فعالیت ها و پژوهش هایی هستند که قبلا  در حوزه پژوهشی آنان انجام داده شده اند.

Image result for architecture

این آگاهی از طریق دستیابی به منابع اطلاعاتی میسر میشود که معمولا از طریق مجله های علمی، کتاب ها، سایت های اینترنتی و پایگاه های اطلاعاتی منتشر می شوند. تمامی مقالات ISI به زبان انگلیسی منتشر و اکثر کتاب ها و مقالات دیگر که در پایگاه های اینترنتی قرار داده می شوند بر اساس موقعیت جغرافیایی و زبان مادری پژوهشگر می باشند. پژوهشگران و دانشجویان برای ترجمه ی مقالات انگلیسی به فارسی یا ترجمه ی فارسی به انگلیسی نمی توانند به مترجمان عمومی یا مترجمان ماشینی اعتماد کنند. مخصوصا اگر ترجمه مقاله ISI  و یا علمی باشد و باید توسط مترجمانی متخصص و ماهر که هم به زبان مادری خود و هم زبان مقصد تسلط کافی دارند،  ترجمه شوند.

اساتید، دانشجویان و پژوهشگران با اعتماد کامل به سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه می توانند سفارش ترجمه خود را در اختیار مترجمان متخصص و زبده مانا ترجمه قرار بدهند.
پس از ثبت سفارش، کمتر از ده دقیقه سفارش کاربر توسط اپراتور بررسی شده و هزینه ی آن محاسبه می شود و بعد از پرداخت بخشی از هزینه ترجمه، سفارش کاربر در پنل تخصصی مترجم متخصص در آن حوزه قرار داده می شود که توسط هیچ کدام از مترجمان عمومی یا مترجمان متخصص دیگر رشته ها قابل مشاهده نیست.

Image result for architecture books


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله معماری

کلیه کاربران می توانند سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایند و کافیست در وبسایت ترجمه مانا ترجمه ثبت نام نموده و پس از ورود به صفحه کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی رشته معماری نمایند. جهت توضیحات بیشتر می توانید بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را مطالعه فرمایید. با ثبت سفارش ترجمه، قیمت گذاری بصورت رایگان توسط اپراتور انجام گرفته و هزینه ترجمه، همراه با زمان تحویل آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته معماری را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی رشته معماری برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-تخصصی-رشته-معماری10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image