یکشنبه ۲۸ شهریور ۰۰

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی معماری


معماری هنری اجتماعی و یکی از ابزارهای سنجش هر جامعه است و یکی از پارامترهای گویای فرهنگ و نحوه ی زندگی هر ملت می باشد. با وجود اینکه که معماری یک رشته فنی مهندسی محسوب می شود با ویژگی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه در ارتباط است و از این جهت بر پایه ی خلاقیت، ابتکار، قریحه ی هنری، و مهارت زیبایی شناسی بنا شده و در صورت نیاز آموزه هایی را از حوزه های اجتماعی، اقتصادی و روانشناسی وام می گیرد. این رشته نیاز به افرادی دارد که از ویژگی هایی چون خلاقیت، تفکر نظام مند و چند بعدی برخوردارند و  افرادی دور اندیش هستند و توانایی کسب مهارات حرفه ای را دارند.
گرایش های رشته معماری از این جمله است 

  • معماری منظر
  • مدیریت پروژه و ساخت
  • طراحی شهری
  • برنامه ریزی شهری
  • تکنولوژی معماری
  • انرژی معماری
  • مرمت ابنیه سنتی
  • مطالعات معماری ایران
  • معماری اسلامی فرآیند ترجمه تخصصی مقالات معماری در موسسه مانا ترجمه

کافیست در سایت مانا ترجمه ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام کابر به پنل کاربری خود هدایت شده و میتواند مقاله خود را ثبت سفارش کند تا رایگان توسط اپراتور قیمت گذاری شود. کاربر در قسمت پیگیری سفارشات ترجمه، میتواند قیمت و زمان تحویل سفارش را  در کمتر از 10 دقیقه مشاهده نماید و پس از تایید مشتری، متن به بهترین مترجم با توجه به نوع ترجمه و زمان درخواستی سپرده خواهد شد. مترجمین فعال در موسسه مانا ترجمه  همگی دانش آموخته مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای معماری در گرایش های مختلف هستند. مترجم موظف است در زمان مقرر طبق درخواست مشتری اقدام به ارسال متن ترجمه بصورت تایپ شده نماید. متن ارسالی توسط ویراستار مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت تایید به مشتری جهت دریافت ترجمه اطلاع داده می شود. در سفارشات فوری و اورژانسی از چندین مترجم بسته به حجم کار و زمان تحویل استفاده میشود و در نهایت ترجمه ها جمع آوری و هماهنگ سازی می شوند.


Image result for architecture


در بحث ترجمه تخصصی نمی توان فقط به فرآیند ترجمه پرداخت، چرا که مترجم علاوه بر آشنایی با اصول و قواعد ترجمه باید به صورت تخصصی با رشته مورد نظر در ارتباط بوده و آشنایی کامل داشته باشد. از آنجا که یک مترجم نمی تواند بر تمامی حیطه ها تسلط یابد، موسسه مانا ترجمه با ارائه خدمات ترجمه تخصصی در تمامی رشته ها این امکان را برای شما فراهم می کند که مقالات شما با بهترین کیفیت ترجمه نمایند.برای ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقاله رشته معماری و شهرسازی بر روی 


کلیک کنیدLink: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-انگلیسی-به-فارسی-معماری0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image