دوشنبه ۲۳ فروردین ۰۰

ترجمه تخصصی مقاله شیمی


ترجمه تخصصی شیمی


رشته شیمی شامل گرایش های مختلفی است که هر یک کلمات تخصصی خاص خود را دارند و ترجمه صحیح آنها تنها از عهده مترجم متخصص که در آن گرایش خاص تحصیلات عالیه (کارشناسی ارشد و دکتری ) و سابقه ترجمه مقالات و متون متعددی در آن گرایش خاص را دارد ، بر می آید و اگر ترجمه متن به مترجم غیرتخصصی سپرده شود ریسک ارائه ترجمه نادرست بالا می رود و ممکن است مفهوم متن کاملا عوض شود. زمانی که قصد ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI رشته شیمی و چاپ آنها در ژورنال های تخصصی این رشته مانند Accounts of chemical research یا Nature Chemistry را دارید استفاده از مترجم حرفه ای اهمیت بیشتری می یابد زیرا ترجمه نامناسب ریسک ریجکت شدن مقاله شما را بالا می برد و علاوه بر هزینه ای که قبلا صرف ترجمه مقاله تان کرده اید، مجبور خواهید شد هزینه اضافه ای برای ترجمه مجدد مقاله خود متحمل شوید و مهم تر از آن زمان را نیز از دست خواهید داد. بنابراین توصیه ما این است اگر قصد ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات خود برای چاپ در ژورنال های بین المللی ، یا ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات رشته شیمی برای استفاده در پایان نامه خود را دارید از مترجمین متخصص رشته خود استفاده کنید.

در سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه، ترجمه تخصصی رشته شیمی را در کلیه گرایش های آن اعم از: فیتوشیمی، نانوشیمی، شیمی معدنی ، شیمی تجزیه و ... ارائه می کنیم.دپارتمان ترجمه تخصصی شیمی در مانا ترجمه

واحد ترجمه تخصصی شیمی سایت مانا ترجمه، از صدها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف شیمی من جمله: شیمی آلی ، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی ، شیمی محض و ... تشکیل شده است که همگی این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی شیمی، ازمون تست مترجمی مرکز خدمات ترجمه مانا ترجمه در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و  مقالات شیمی را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط سایت ترجمه مانا ترجمه تضمین و پشتیبانی می شود.

Related image


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله شیمی

ثبت سفارش ترجمه پس از عضویت در سایت موسسه میسر بوده و در صورت تمایل توضیحات کامل در رابطه با ثبت سفارش ترجمه را می توانید در بخش راهنما مطالعه نمایید. امیدواریم گروه مترجمان شیمی مانا ترجمه با ارائه خدمات مناسب در زمینه ترجمه مقالات شیمی رضایت خاطر شما دانشجویان و اساتید محترم این رشته را فراهم نماید.
شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته شیمی را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی شیمی برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-تخصصی-مقاله-شیمی1.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image