دوشنبه ۲۳ فروردین ۰۰

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقاله و متن رشته حقوق


ترجمه مقاله و متن تخصصی رشته حقوق

Related image

همانطور که مطلع هستید رشته حقوق شامل گرایشهای مختلفی مانند حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق مالکیت فکری، حقوق خانواده(معارف اسلامی و حقو ق)، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی بین المللی، حقوق اقتصادی، حقوق مالی-اقتصادی، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، حقوق تجارت الکترونیکی، حقوق فناوریهای زیستی، حقوق ثبت اسناد و املاک، کاداستر در نظام اطلاعاتی ثبت املاک، سردفتری اسناد رسمی می باشد.

مسلما همه دانشجویان رشته حقوق به منظور انجام تحقیقات، پروژه ها، پژوهشها، سمینارها و کنفرانسهای خود در کلاس درس و یا همایشهای مختلف نیاز دارید تا از نتایج پژوهشهای دیگران در سایر کشورها هم استفاده نمایید و همچنین نتایج پژوهشهای خود را در مجلات ISI، ISC، علمی پژوهشی و غیره درج نمایید. همه این کارها نیاز به تخصص ویژه دارد، چرا که ترجمه تخصصی متن شماست که باعث می شود مقالات شما در بهترین مجلات دنیا چاپ شوند.

بدین منظور شما دانشجویان و استادان ارجمند می توانید برای برگرداندن زبان مقالات خود از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی از سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه بهره ببرید. این موسسه با دارا بودن تعداد زیادی از نخبگان علم و دانش کشور که در زمینه علمی خودتان تحصیل کرده اند و مهارت ویژه ای در ترجمه تخصصی رشته مد نظر شما دارند، سعی داشته به مقدار قابل توجهی از سختی ها و مشکلات مسیر شما در امر ترجمه متون تخصصی را کاهش دهد.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله حقوق

ثبت سفارش ترجمه پس از عضویت در سایت موسسه میسر بوده و در صورت تمایل توضیحات کامل در رابطه با ثبت سفارش ترجمه را می توانید در بخش راهنما مطالعه نمایید. امیدواریم گروه مترجمان حقوق مانا ترجمه با ارائه خدمات مناسب در زمینه ترجمه مقالات حقوق رضایت خاطر شما دانشجویان و اساتید محترم این رشته را فراهم نماید.
شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته حقوق را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی حقوق برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-انگلیسی-به-فارسی-و-فارسی-به-انگلیسی-مقاله-و-متن-رشته-حقوق8.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image