دوشنبه ۲۳ فروردین ۰۰

ترجمه آنلاین مقاله مهندسی مکانیک


سایت تخصصی ترجمه متون مهندسی مکانیک

Related image

مهندسی مکانيک شاخه‌ای از مهندسی است که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشين‌ها سروکار دارد. مهندسی مکانيک نقش بسزايی در بالا بردن امنيّت زندگی، بهبود کيفيّت کلّی زندگی، و نيز ايجاد شور و نشاط اقتصادی ايفا می‌کند. به جرأت می‌توان گفت که مهندسی مکانيک، گسترده‌ترين رشته مهندسی از نظر دامنه فعاليّت‌ها و کاربردها است.

دانش مکانیک دانش زندگی است. در هر مجتمع و کارگاه صنعتی نیاز به فارغ‌التحصیلان این رشته امری ضروری و مشهود است و با توجه به حرکتهای صنعتی این چندساله اخیر کشور مهندسین مکانیک بیش از پیش در گرداندن چرخ صنعت دخیل شده‌اند و راه همواره برای رشد و ترقی آنها گشاده است.

پژوهش و مستند سازی علمی، یکی از ارکان اساسی پیشرفت و توسعه یک جامعه می باشد که نیازمند تبادل تجربیات، نوآوری ها و یافته های جدید علمی است. در اکثر کشورهای توسعه یافته، این  مهم با جهت دهی به سمت زمینه های کاربردی و مورد نیاز جامعه، زمینه توسعه آن کشور را فراهم می نماید.

منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید در واقع حاصل فعالیت‌های پژوهشی است که انجام می‌گیرد. پژوهش در هر موضوع، به هر گونه و در هر سطحی که انجام شود، تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه دانش موجود درباره موضوع‌هایی است که با آنها سروکار داریم. پژوهش کوششی است برای یافتن بهترین راهکار‌های ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه‌های زندگی. تمامی پژوهشگران نیازمند آگاهی از فعالیت ها و پژوهش هایی هستند که قبلا  در حوزه پژوهشی آنان انجام داده شده اند. این آگاهی از طریق دستیابی به منابع اطلاعاتی میسر میشود که معمولا از طریق مجله های علمی، کتاب ها، سایت های اینترنتی و پایگاه های اطلاعاتی منتشر می شوند.
تمامی مقالات ISI مکانیک به زبان انگلیسی منتشر و اکثر کتاب ها و مقالات دیگر که در پایگاه های اینترنتی قرار داده می شوند بر اساس موقعیت جغرافیایی و زبان مادری پژوهشگر می باشند.


پژوهشگران و دانشجویان برای ترجمه ی مقالات انگلیسی به فارسی یا ترجمه ی فارسی به انگلیسی  نمی توانند به مترجمان عمومی یا مترجمان ماشینی اعتماد کنند. مخصوصا اگر مقالات علمی باشند و باید توسط مترجمانی متخصص و ماهر که هم به زبان مادری خود و هم زبان مقصد تسلط کافی دارند، ترجمه شوند.

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان با اعتماد کامل به سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه می توانند سفارش ترجمه خود را در اختیار مترجمان متخصص و زبده مان اترجمه قرار بدهند.

پس از ثبت سفارش، در کمتر از ده دقیقه سفارش کاربر توسط اپراتور بررسی شده و هزینه  آن محاسبه می شود و بعد از پرداخت بخشی از هزینه ترجمه، سفارش در پنل تخصصی مترجم متخصص در آن حوزه قرار داده می شود که توسط مترجمان عمومی یا مترجمان  رشته های دیگر قابل مشاهده نیست.
 
مترجمان متخصص مانا ترجمه، مترجمانی ماهر با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری هستند که در زمینه تخصصی خود آگاهی کامل و بر زبان مادری خود و زبان مقصد هم از نظر دستوری و هم از نظر معانی لغات و اصطلاحات ـ تسلط کامل دارند. بعداز اتمام ترجمه، کاربر می تواند با پرداخت کل هزینه ترجمه، سفارش انجام شده را در پنل تخصصی خود دانلود کند.
 
Related image


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله مکانیک

کلیه کاربران می توانند سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایند و کافیست در وبسایت مانا ترجمه ثبت نام نموده و پس از ورود به صفحه کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی رشته مهندسی مکانیک نمایند. جهت توضیحات بیشتر می توانید بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را مطالعه فرمایید. با ثبت سفارش ترجمه، قیمت گذاری بصورت رایگان در کمتر از 10 دقیقه توسط اپراتور انجام گرفته و هزینه ترجمه، همراه با زمان تحویل آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته مهندسی مکانیک را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله مهندسی مکانیک  برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-آنلاین-مقاله-مهندسی-مکانیک10.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image