یکشنبه ۱۰ مرداد ۰۰

مقاله نویسی سئو

هفت راز حرفه ای مقاله نویسی سئو 

1- جستجو بر اساس کلید واژه ها را فعال کنید. شما اگر قصد داشته باشید که مطلب جدیدی روی وبسایت خود قرار دهید، حتما می خواهید مطمئن شوید که گوگل متوجه این تلاش شما خواهد شد. به دنبال عبارات و کلید واژه هایی که مردم اکثرا از آن ها استفاده می کنند باشید. تعداد دفعاتی را که از کلید واژه ها در مطالب خود استفاده  می کنید را پیگیری کنید واز ابزار های مناسب برای دنبال کردن رتبه ی سایت خود در هر کدام از کلید واژه های مورد نظر استفاده کنید.


2- از کلیدواژه ها استفاده کنید. این که فقط در 2 تا 3 درصد از متن خود از آن واژه ها استفاده کنید کافی نیست. شما باید کلید واژه ی اصلی را در عنوان مقاله یا وب سایت خود و همچنین در اولین و آخرین جمله ی مطلب ذکر کنید. با انجام این کار کلید واژه ها هم برای خواننده و هم برای موتور جستجو برجسته تر می شوند. به خاطر داشته باشید که افرادی که از موتور جستجو برای جستجوی یک کلید واژه استفاده می کنند، می خواهند درباره ی آن اطلاعاتی به دست آورند، یا آن را بخرند، پس منطقی است آن چه را که به دنبالش هستند برایشان فراهم کنید.

3- درباره ی مطالبی بنویسید که مردم به آن ها اهمیت می دهند. هیچ کس به اندازه ی خود شما از کارتان اطلاع ندارد. در این صورت شما چه پیشنهاد های تخصصی و یا راه هایی برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ در غیر این صورت شما می توانید حداقل از اخبار مربوط به تجارت خود استفاده کنید. اگر شک کردید، به لیست کلید واژه های سئو ی خود نگاه کنید تا بفهمید که در کدام نوع از لیست ها، لینک مستقیم یا غیر مستقیم پست خود، می توانید آن واژه های را به کار ببرید. حتی می توانید نام برخی از متخصصان را هم ذکر کنید.


4- به قدر کافی مطلب خود را طولانی کنید. مطمئنا 100 کلمه از مطلب جدید بهتر از این است که هیچ مطلبی نداشته باشید. اما با این حال موتور های جستجو به منابعی با مطالب و مقالات طولانی تر تمایل بیشتری دارند. سعی کنید حداقل از 300 کلمه استفاده کنید. تحقیقات زیادی در این باره انجام شده است که نشان می دهند که موتور های جستجو به مطالبی طولانی تر مثلا با 2000 کلمه تمایل دارند.

5- مطلب نویسی وب سایت خود را بهینه کنید. اگر از ورد پرس به عنوان پلت فرم وبلاگ خود استفاده می کنید، ابزار های آنلاین و رایگان زیادی (به صورت پلاگین) در دسترسند. در تولید محتوا، ما از افزونه ها استفاده می کنیم. استفاده از سرویس دهنده ی رایگان وب سایت به آسانی استفاده از یک لینک "install now" است.


6- کار خود را تصحیح کنید. تنها تفاوت بین مردم معمولی و مقاله نویسان حرفه ای سئو، در تصحیح است. داشتن یک فرمت بندی زیبا هم مهم است. از استفاده ی جملات طولانی بپرهیزید.


7- فراهم آورنده ی آنلاین خود بشوید. نوشتن یک مطلب، تنها نیمی از کار است. آخرین قدم مطلب نویسی وب عمل کردن به عنوان سرویس دهنده ی آژانس خود است، به مطالب خود در هر زمان و مکان ارتباط داشته باشید. در وبسایت های مختلف کامنت بگذارید و وبسایت خود را معرفی کنید. اداره ی فضای مجازی و مطلب نویسی وب دست در دست هم حرکت می کنند.


مانا ترجمه، سایت ترجمه، ترجمه آنلاین، ترجمه مقاله ISI، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، ترجمه فوری مقاله، ترجمه دانشجویی، ترجمه تخصصی مهندسی، ترجمه تخصصی پزشکی، ترجمه کتاب، ترجمه چکیده پایان نامه

Link: https://manatarjome.com/news/مقاله-نویسی-سئو7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image