سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹

ترجمه مقاله رشته پزشکی

ترجمه تخصصی متون و مقالات پزشکی رشته پزشکی دانشی است که هدف آن حفظ و ارتقاء سلامتی و درمان بیماری ها از طریق شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و پیشگیری از بروز آن ها می باشد. دوره دکترای پیوسته شامل  ۴ مرحله آموزش است: دوره علوم پایه به مدت ۵ ترم یا دو سال و نیم، دوره فیزیوپاتولوژی به مدت ۴ ترم یا یک سال، دوره کارآموزی بالینی(استاجری) به مدت۴ الی ۵ ترم یا دو سال و نیم و دوره کارورزی بالینی(اینترنی) به مدت ۱۸ ماه یا سه دوره ۶ ماهه در دو سال و نیم اول.

برای افزایش دانش و مهارت پزشکان و تلاش برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها باید امکانات آموزشی و پژوهشی برای تحقیق و بررسی مهیا باشد تا پزشکان جوان نیز با کسب اطلاعات بیشتر بتوانند علم و مهارتهایشان را افزایش و دستاوردهای خود را به سایرکشورها نشان دهند و دانشجویان این رشته نیز از از این فرصت ها استفاده و از تخصص و راهنمایی اساتید خود بهره برند.پزشکان باید همیشه اطلاعات علمی خود را بروز رسانی کنند و این کار هم با مطالعه همیشگی پژوهش ها و تحقیق هایی که توسط پژوهشگران انجام شده و در قالب مقالات یا بروشورهایی که در مجلات چاپ شده اند ،میسر است.

کتاب ها و مقالات چاپ شده در نشریات و مجلات اکثرا به زبان رسمی دنیا یعنی انگلیسی نوشته شده اند. محقق و پژوهشگر نمی تواند برای ترجمه متون و مقالات پزشکی از مترجم ماشینی استفاده کند. ترجمه متون و مقاله پزشکی باید توسط مترجمان متخصص در رشته پزشکی ترجمه شوند. مترجم متخصصی که علاوه بر تسلط بر زبان مادری باید بر زبان مبدا هم تسلط عالی و کافی داشته باشد.در ترجمه بسیاری از لغات وقتی به زبان دیگری ترجمه می شود دارای چند معنی مختلف می باشد. پس باید ترجمه توسط مترجمی ترجمه شود که اطلاعات کافی در آن رشته را داشته باشد تا  از ترجمه ای استفاده کند که مفهوم را بدون هیچ ابهامی به مخاطب برساند.

مترجمان متخصص سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه با تخصص در رشته ی مربوطه و با بروز رسانی اطلاعات علمی و ادبی برای ترجمه و ویراستاری ترجمه در خدمت شما عزیزان می باشند و شما با اطمینان به مترجمان متخصص مانا ترجمه می توانید سفارش ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی رشته پزشکی خود رابه دستان ماهر آنها بسپارید و ترجمه ای بدون هیچ نقص و ابهامی ودر کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت بسیار بالا و هزینه کم تحویل بگیرید.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله پزشکی

  1. ثبت نام فرمایید.
  2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
  3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
  4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.
برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی پزشکی برروی


 کلیک کنید


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-رشته-پزشکی0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image