سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹

ترجمه مقاله رشته مهندسی برق

ترجمه متون و مقاله تخصصی برقمهندسی برق، دانش تحلیل و بررسی پدیده های فیزیکی، به زبان ریاضی است. این پدیده های فیزیکی به بار الکتریکی و آثار آن ها مانند جریان، ولتاژ و ... مربوط می شوند، محور های فعالیت های یک مهندس برق تبدیل یک سیگنال به یک سیگنال دیگر است. مشخصه اصلی عصر جدید، ورود الکتریسیته و برق به منازل، تجارت ها، صنایع و بسیاری از حوزه های دیگر است. تحقیق، طراحی و توسعه ابزار و تجهیزات الکترونیکی، ازجمله وظایف یک مهندس برق، در صنایع مختلف مانند مخابرات و ارتباطات، ارتباطات داده‌ای، پژوهش‌های علمی، وسایل پزشکی، نظامی، هوا و فضا، حمل‌ونقل، لوازم‌خانگی، ساخت و تولید است. بنابراین مهندسی برق ورود الکتریسیته به جنبه های مختلف زندگی جامعه انسانی را مقدور ساخته است.ترجمه گرایش های مختلف رشته مهندسی برق که در سایت مانا ترجمه پشتیبانی می شوند:

 • ترجمه مهندسی برق گرایش قدرت
 • ترجمه مهندسی برق گرایش مخابرات
 • ترجمه مهندسی برق گرایش الکترونیک
 • ترجمه مهندسی برق گرایش کنترل
 • ترجمه مهندسی برق گرایش بیوالکتریک
 • ترجمه مهندسی برق گرایش سیستم های دیجیتال
 • ترجمه مهندسی برق گرایش سیستم های انرژی الکتریکیترجمه تخصصی یعنی (دانستن زبان مبدأ، تسلط بر موضوع و انتقال کامل آن به زبان مقصد). ترجمه تخصصی یک نیاز است؛ نیازی برای ماندن، پیشرفته بودن و حتی زنده بودن.

رشته مهندسی برق حوزه های تحقیقاتی بیشماری دارد. می توان اذعان داشت که هر یک از دانشجویان و محققان این رشته در شاخه ای از دنیای پهناور مهندسی برق مشغول به تحقیق و پژوهش هستند. شاخه های پژوهشی این رشته چنان گسترده است که محققان تنها به حوزه محدودی از متون و مقالات تخصصی مهندسی برق مسلط هستند. این موضوع ترجمه تخصصی مهندسی برق را به امری حرفه ای بدل می نماید. به طوری که در انتخاب مترجم جهت ترجمه متون تخصصی مهندسی برق، دقت فراوان لازم بوده و تنها بسنده کردن به اینکه مترجم در رشته مهندسی برق تحصیل کرده است چندان منطقی به نظر نمی رسد. مترجم می بایست اولا گرایش یکسانی با موضوع متن داشته باشد و ثانیا به موضوع اشراف کافی داشته باشد. یکی از زمینه هایی که در حال حاضر در سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه پشتیبانی می شود، ترجمه تخصصی در زمینه مهندسی برق می باشد. مترجمین گروه مهندسی برق در مانا ترجمه از دانش آموختگان و کارشناسان رشته مهندسی برق بوده که تجربه کافی و تسلط بالایی در زمینه ترجمه تخصصی مهندسی برق را دارا می باشند. کارشناسان مانا ترجمه در تمامی ساعات شبانه روز با بررسی دقیق متن ارسالی شما سفارش های ترجمه مقاله مهندسی برق در گرایش های مختلف را تفکیک می نمایند و به مترجمین مرتبط با گرایش مورد نظر می سپارند. کافیست ترجمه خود را در وب سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه ثبت سفارش نمایید. سفارش شما به مترجم مربوطه در این حوزه ارجاع داده شده و به صورت تایپ شده و با رعایت قوانین نگارشی تحویل داده خواهد شد.نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله مهندسی برق

 1. ثبت نام فرمایید.
 2. در صفحه کاربری خود بر روی " ثبت سفارش ترجمه " کلیک نمایید.
 3. پس از ثبت سفارش پیش فاکتور بصورت رایگان صادر می گردد. هزینه و زمان تحویل اطلاع داده می شود.
 4. پس از پرداخت هزینه، کار ترجمه آغاز شده و در موعد مقرر در صفحه کاربری شما اپلود می گردد و قابل دانلود است.
برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برق برروی


 کلیک کنید


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-رشته-مهندسی-برق7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image