یکشنبه ۲۸ شهریور ۰۰

ترجمه مقاله تخصصی رشته کشاورزی


ضرورت ترجمه تخصصی مقالات کشاورزی

ترجمه مقالات رشته مهندسی کشاورزي در رده خدمات ترجمه تخصصی قرار می گیرد زیرا مهندسی کشاورزي شامل بیش از ده گرایش من جمله : بیوتکنولوژي کشاورزي، ترویج و آموزش کشاورزي، اقتصاد کشاورزي، کشاورزي اکولوژیک، مهندسی هواشناسی کشاورزي، توسعه روستایی، مدیریت منابع خاك، مهندسی منابع آب، مهندسی زراعت، مهندسی آبیاري و زهکشی، مهندسی اصلاح نباتات، علوم و تکنولوژي بذر، گیاه شناسی، علوم دام، باغبانی، مهندسی مکانیک بیوسیستم، مهندسی تولیدات دامی و ... است که هریک کلمات تخصصی و کلیدي خاص خود را دارند از اینرو ترجمه مقاله تخصصی کشاورزي و صنایع غذایی باید به مترجم حرفه اي و تحصیل کرده ي همین رشته سپرده شود در غیر این صورت ترجمه اي اشتباه و نامفهوم تحویل خواهید گرفت. به عنوان مثال در ترجمه انگلیسی به فارسی متون عمومی براي کلمه Culture معادل "فرهنگ" درنظر گرفته می شود اما در ترجمه تخصصی مقاله کشاورزي این کلمه، معادل با کلمه "کشت" ترجمه می شود این ترجمه تخصصی و دقیق را تنها مترجمی می تواند انجام دهد که در رشته کشاورزي تحصیل کرده و تجربه ترجمه تخصصی متون و مقالات رشته کشاورزي را نیز دارا باشد.

Related image

در هنگام ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کشاورزي و صنایع غذایی این حساسیت بیشتر نیز می شود. زیرا اکثر متقاضیان استفاده از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی، دانشجویان و محققانی هستند که قصد چاپ مقالات خود در ژورنال هاي معتبر این رشته مانند American Society of Agricultural Biological and Engineers یا Annual Review of Ecology, Evolution, and Systematics و Journal of Irrigation and Drainage Engineering و ... را دارند و اگر مقاله به صورت حرفه اي ترجمه نشده باشد احتمال ریجکت شدن مقاله بالا می رود.

به همین دلیل توصیه ما این است که اگر نیاز به ترجمه تخصصی و دقیق در رشته مهندسی کشاورزي و مهندسی صنایع غذایی به خصوص ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، دارید حتما از خدمات ترجمه تخصصی کشاورزي استفاده کنید که توسط مترجم تحصیل کرده در رشته کشاورزي و صنایع غذایی انجام می شود ، و متون و مقالات خود را به مترجم متن عمومی نسپارید.

Image result for agriculture


دپارتمان ترجمه تخصصی کشاورزي مانا ترجمه

واحد ترجمه تخصصی کشاورزي سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه از صد ها مترجم متخصص کارشناسی ارشد و دکتري گرایش هاي مختلف کشاورزي من جمله: اقتصادکشاورزي، بیوتکنولوژي، صنایع غذایی، آبیاري و زهکشی، اموزش کشاورزي و غیره تشکیل شده است که همه این مترجمین قبل از ورود به واحد ترجمه تخصصی کشاورزي مانا ترجمه، ازمون تست مترجمی در گرایش مورد نظر را گذرانده و نمره قبولی را کسب نموده اند. سپس با گذراندن یک دوره اموزشی جهت کسب تجربه کافی، قابلیت هاي خود در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات کشاورزي را ارتقا داده و به این واحد ملحق شده اند. بنابراین کیفیت ترجمه هاي تخصصی این واحد توسط سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه تضمین و پشتیبانی می شود.نحوه انجام ترجمه تخصصی کشاورزي در مانا ترجمه

براي استفاده از خدمات ترجمه تخصصی کشاورزي مانا ترجمه، کافی است سفارش ترجمه خود را در وب سایت ترجمه آنلاین مانا ترجمه ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت گذاري شود و پس از پرداخت توسط مشتري (کلیه سفارش هاي ترجمه در مانا ترجمه را می توانید به صورت اقساطی پرداخت نمایید )، سفارش شما بر اساس زبان سفارش که می تواند ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی باشد و همچنین سطح کیفیت ترجمه که شامل ترجمه تخصصی ویژه و ترجمه تخصصصی است ، توسط مترجمی که در همان سطح کیفی و تحصیلات وي مرتبط با زمینه سفارش مورد نظر است ، قابل مشاهده و انجام خواهد بود. به عنوان مثال سفارش هاي ترجمه تخصصی کشاورزي و صنایع غذایی را تنها مترجمان واحد ترجمه تخصصی کشاورزي می توانند مشاهده کنند و این نوع سفارش ها براي مترجمین سایر رشته هاي نامرتبط قابل دسترسی نخواهد بود. بعد از انجام سفارش توسط مترجم و پرداخت قسط دوم هزینه سفارش ترجمه ، فایل ترجمه به صورت تایپ شده ( براي تایپ هزینه اي دریافت نمی شود ) در پنل مشتري قابل دانلود است.

Related image


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله کشاورزی

ثبت سفارش ترجمه پس از عضویت در سایت موسسه میسر بوده و در صورت تمایل توضیحات کامل در رابطه با ثبت سفارش ترجمه را می توانید در بخش راهنما مطالعه نمایید. امیدواریم گروه مترجمان کشاورزی مانا ترجمه با ارائه خدمات مناسب در زمینه ترجمه مقالات کشاورزی رضایت خاطر شما دانشجویان و اساتید محترم این رشته را فراهم نماید.
شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته کشاورزی را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی  کشاورزی برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-مقاله-تخصصی-رشته-کشاورزی2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image