شنبه ۲۹ شهریور ۹۹

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله حسابداری


ترجمه تخصصی حسابداری

Related image

محققین و دانش آموختگان رشته حسابداری آگاهند که متون این رشته دارای اصطلاحات کاملا تخصصی است و لازم است حتما یک مترجم با تحصیلات حسابداری ترجمه مقاله، متن یا کتاب این رشته را انجام دهد تا بتوانیم به هدف خود که ترجمه تخصصی حسابداری است دست یابیم. از سوی دیگر با توجه به تعداد عظیم دانشجویان رشته حسابداری و نیاز آن ها بخصوص در مقاطع بالاتر به ترجمه متون تخصصی حسابداری، یافتن مترجمین حرفه ای که بتوانند سفارشات ترجمه متون این رشته را به بهترین نحو انجام دهند؛ چالش برانگیز است. موضوع زمانی حساس تر می شود که بحث ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ISI حسابداری به میان آید. پذیرش مقاله در مجلات دارای اعتبار این رشته همانند Journal of Financial and Quantitative Analysis ، European Accounting Review و … قطعا به آن سادگی نخواهد بود که بخواهیم متن فارسی حسابداری را برای بازگردان به انگلیسی جهت چاپ در این مجلات، به یک مترجم مبتدی و یا یک مترجم غیرتخصصی بسپاریم و بنابراین ضروری است مترجمین تخصصی باتجربه و زبده برای ترجمه متن این رشته از انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی شناسایی و سفارش خود را به آن ها بسپاریم.   

Related image


مترجم تخصصی برای انجام سفارشات ترجمه تخصصی حسابداری

بسیاری از افرادی که به دنبال ترجمه متون تخصصی خود هستند معمولا به کافینت ها مراجعه و سفارش خود را در آنجا ثبت می کنند. اما در اکثر موارد مشاهده گردیده که این افراد در نهایت یک ترجمه غیر تخصصی و کاملا مبتدی را دریافت و از اینکه سفارش خود را در آنجا ثبت کرده اند؛ پشیمان می شوند. اما راههای ساده تر و مطمئن تری برای انجام ترجمه تخصصی حسابداری و دیگر رشته ها وجود دارد که برای مشتری هم از لحاظ سهولت کار و هم کیفیت نهایی ترجمه نتیجه بسیار مطلوبی به همراه خواهد داشت. ساده ترین روش پیشنهادی ما ارسال سفارش به سایت های مجاز و معتبر آنلاین می باشد. اعتبار، کیفیت و قیمت خدمات از مهمترین ملاک های تمیز دادن موسسات ترجمه آنلاین برای انتخاب یکی از آن هاست.

معمولا سایت های معتبر و حرفه ای خدمات ترجمه آنلاین با به خدمت گرفتن تعداد زیادی مترجم در تقریبا تمامی رشته ها و دسته بندی مترجم ها در حوزه های تخصصی، ترجمه مطلوبی ارائه می دهند. البته همانطور که عنوان شد اعتبار موسسه، کیفیت و قیمت مهمترین عواملی هستند که باید در انتخاب یک موسسه باید مد نظر قرار گیرند. سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه یکی از موسساتی است که با داشتن مجوزهای لازم و با استخدام 4500 مترجم حرفه ای در حوزه های تخصصی آماده انجام سفارش های ترجمه تمامی رشته ها از جمله  ترجمه تخصصی حسابداری می باشد. در ادامه در ارتباط با دپارتمان تخصصی ترجمه حسابداری مانا ترجمه بحث خواهیم نمود.دپارتمان تخصصی حسابداری در مانا ترجمه

سایت ترجمه مانا ترجمه از ابتدای فعالیت خود سعی در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی را دارد. برای ارائه کیفیت بالا راهی جز شناسایی و دسته بندی مترجمین تخصصی و باتجربه در گروههای تخصصی مربوط به هر رشته نیست. یکی از این گروهها در مانا ترجمه، دپارتمان حسابداری و مالی است که دربرگیرنده 170 مترجم، که همگی آزمون گزینشی مربوط به رشته حسابداری را با بالاترین نمره طی کرده اند؛ می باشد. این تعداد مترجم آماده هستند که ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و ترجمه سایر متون حسابداری را در گرایش های زیر با بالاترین کیفیت برای مشتریان گرامی انجام دهند:

  • ترجمه تخصصی رشته حسابرسی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری صنعتی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری اجتماعی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری مالی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری بودجه ای
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری سیستمها
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری مالیاتی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری دولتی
  • ترجمه تخصصی رشته حسابداری موسسات غیر انتفاعی

Related image


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله حسابداری

کلیه کاربران می توانند سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایند و کافیست در وبسایت مانا ترجمه ثبت نام نموده و پس از ورود به صفحه کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی رشته حسابداری نمایند. جهت توضیحات بیشتر می توانید بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را مطالعه فرمایید. با ثبت سفارش ترجمه، قیمت گذاری بصورت رایگان توسط اپراتور انجام گرفته و هزینه ترجمه، همراه با زمان تحویل آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته حسابداری را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی رشته حسابداری برروی


 کلیک کنید.


Link: https://manatarjome.com/news/ترجمه-انگلیسی-به-فارسی-مقاله-حسابداری5.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم

×
enamad image