post image
پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸

سایت تخصصی ترجمه مقاله رشته کامپیوتر و IT


ترجمه مقاله تخصصی کامپیوتر و IT


علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک، امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند می‌پردازد که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات  است.

در جهان امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانش به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. دانسته‌های ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهش‌هایی که خود انجام می‌دهیم، به دست می‌آید. 

منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید در واقع حاصل فعالیت‌های پژوهشی است که انجام می‌گیرد. پژوهش در هر موضوع، به هر گونه و در هر سطحی که انجام شود، تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه دانش موجود درباره موضوع‌هایی است که با آنها سروکار داریم. پژوهش کوششی است برای یافتن بهترین راهکار‌های ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه‌های زندگی. تمامی پژوهشگران نیازمند آگاهی از فعالیت ها و پژوهش هایی هستند که قبلا  در حوزه پژوهشی آنان انجام داده شده اند.
این آگاهی از طریق دستیابی به منابع اطلاعاتی میسر میشود که معمولا از طریق مجله های علمی، کتاب ها، سایت های اینترنتی و پایگاه های اطلاعاتی منتشر می شوند. تمامی مقالات isi به زبان انگلیسی منتشر و اکثر کتاب ها و مقالات دیگر که در پایگاه های اینترنتی قرار داده می شوند بر اساس موقعیت جغرافیایی و زبان مادری پژوهشگر می باشند. پژوهشگران و دانشجویان برای ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی  نمی توانند به مترجمان عمومی یا مترجمان ماشینی اعتماد کنند. مخصوصا اگر مقالات ISI و یا علمی باشد بلکه باید توسط مترجمانی متخصص و ماهر که هم به زبان مادری خود و هم زبان مقصد تسلط کافی دارند،  ترجمه شوند.

Related image

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان با اعتماد کامل به سایت تخصصی ترجمه مانا ترجمه می توانند سفارش ترجمه خود را در اختیار مترجمان متخصص و زبده مان اترجمه قرار بدهند.

پس از ثبت سفارش، کمتر از ده دقیقه سفارش کاربر توسط اپراتور بررسی شده و هزینه ی آن محاسبه می شود و بعد از پرداخت بخشی از هزینه ترجمه، سفارش در پنل تخصصی مترجم متخصص در آن حوزه قرار داده می شود که توسط مترجمان عمومی یا مترجمان متخصص دیگر رشته ها قابل مشاهده نیست.
 
مترجمان متخصص مانا ترجمه، مترجمانی ماهر با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری هستند که در زمینه تخصصی خود آگاهی کامل و بر زبان مادری خود و زبان مقصد هم از نظر دستوری و هم از نظر معانی لغات و اصطلاحات ـ تسلط کامل دارند. بعداز اتمام ترجمه، کاربر می تواند با پرداخت کل هزینه ترجمه، سفارش انجام شده را در پنل تخصصی خود دانلود کند.

Related image


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله کامپیوتر

کلیه کاربران می توانند سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایند و کافیست در وبسایت مانا ترجمه ثبت نام نموده و پس از ورود به صفحه کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر نمایند. جهت توضیحات بیشتر می توانید بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را مطالعه فرمایید. با ثبت سفارش ترجمه، قیمت گذاری بصورت رایگان در کمتر از 10 دقیقه توسط اپراتور انجام گرفته و هزینه ترجمه، همراه با زمان تحویل آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته مهندسی کامپیوتر را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر  برروی


 کلیک کنید.


Link: http://manatarjome.com/news/سایت-تخصصی-ترجمه-مقاله-رشته-کامپیوتر-و-IT8.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم