post image
پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ISI حسابداریRelated image

حسابداری یک زبان است، زبان تجارت که به وسیله ی تهیه گزارشات مالی، اطلاعات لازم را در رابطه با واحدهای اقتصادی در اختیار افرادی چون سرمایه داران، اعتبار دهندگان، مدیران و سازمان های مالی و اقتصادی قرار می دهد. سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System  وظیفه دارد اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی تاثیرگذار بر سازمان های تجاری و گزارش تاثیر این رویدادها بر تصمیم گیرندگان را پردازش کند.
بر اساس تعریف بیانیه تئوری حسابداری، فرآیند شناخت، اندازه گیری، ثبت و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری های آگاهانه به وسیله ی استفاده کنندگان آن اطلاعات حسابداری تلقی می شود و بر این اساس اطلاعات حسابداری را می توان اطلاعات اقتصادی نیز نامید. امروزه ثبت های حسابداری معمولا با کامپیوتر انجام می شوند. و حسابداران از مجموعه قواعد برابر با عنوان اصول پذیرفته شده ی حسابداری برای تهیه ی گزارشات حسابداری بهره می برند. تهیه گزارشات مالی بر پایه ی اطلاعات معاملات روزمره مانند خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات، و پرداخت هزینه های جاری می باشد.فرآیند ترجمه تخصصی مقالات رشته حسابداری در سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه

 1. مقاله تخصصی حسابداری ابتدا توسط کارشناس از نظر تعداد کلمات و زمینه تخصصی بررسی می شود.
 2. سپس در کمترین زمان برآورد هزینه بصورت رایگان انجام شده و پس از مشاهده و تایید مشتری، متن به بهترین مترجم با توجه به نوع ترجمه و زمان درخواستی سپرده می شود. 
 3. مترجم موظف است در زمان مقرر طبق درخواست مشتری اقدام به ارسال متن ترجمه بصورت تایپ شده نماید.
 4. متن ارسالی توسط ویراستار مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت تایید به مشتری جهت دریافت ترجمه اطلاع داده می شود. 
 5. در سفارشات فوری و اورژانسی از چندین مترجم بسته به حجم کار و زمان تحویل استفاده میشود و در نهایت ترجمه ها جمع آوری و هماهنگ سازی می شوند.

Related image

در بحث ترجمه تخصصی نمی توان فقط به فرآیند ترجمه پرداخت، چرا که مترجم علاوه بر آشنایی با اصول و قواعد ترجمه باید به صورت تخصصی با رشته مورد نظر در ارتباط بوده و آشنایی کامل داشته باشد. از آنجا که یک مترجم نمی تواند بر تمامی حیطه ها تسلط یابد، سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه با ارائه خدمات ترجمه تخصصی در رشته حسابداری  این امکان را برای شما فراهم می کند که مقالات شما با بهترین کیفیت ترجمه شوند.مزایای ترجمه تخصصی در سایت ترجمه تخصصی مانا ترجمه:

 • ترجمه روان و تخصصی مقاله توسط مترجم مسلط به رشته ی حسابداری
 • رعایت قواعد نگارش طبق استانداردهای مقاله نویسی ISI
 • بازبینی ترجمه تخصصی مقاله و ویرایش دقیق و کامل
 • گارانتی و اصلاح ترجمه تا پذیرش نهایی توسط مجله
 • امکان ترجمه فوری و عادی مقاله تخصصی طبق زمان بندی مشتری
 • بکارگیری مترجمین مجرب با تجربه چندین ساله در ترجمه انواع مقالات تخصصی در رشته حسابداری

Image result for accounting books


نحوه ثبت سفارش ترجمه مقاله حسابداری

کلیه کاربران می توانند سفارش ترجمه خود را به صورت آنلاین ارسال نمایند و کافیست در وبسایت مانا ترجمه ثبت نام نموده و پس از ورود به صفحه کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی رشته حسابداری نمایند. جهت توضیحات بیشتر می توانید بخش راهنمای ثبت سفارش آنلاین ترجمه را مطالعه فرمایید. با ثبت سفارش ترجمه، قیمت گذاری بصورت رایگان توسط اپراتور انجام گرفته و هزینه ترجمه، همراه با زمان تحویل آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید در سایت ترجمه مانا ترجمه، با چند گام ساده ترجمه مقاله، پایان نامه و یا متون تخصصی خود در رشته حسابداری را ایجاد نمایید.برای ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ISI رشته حسابداری برروی


 کلیک کنید.

Link: http://manatarjome.com/news/ترجمه-فارسی-به-انگلیسی-مقاله-ISI-حسابداری6.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
* مانا ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما می توانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

آیا سوالی دارید؟

سوال خود را با ما در میان بگذارید

تماس با پشتیبانی
ورود به سیستم